Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Белфаста до Дугласа з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Белфаста до Дугласа.

Знайти дешеві Пороми Белфаст - Дуглас з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Белфаста до Дугласа, включаючи розклад поромів з Белфаста до Дугласа, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Белфаста до Дугласа, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Белфаста до Дугласа.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Дугласа до Белфаста!

Пороми Белфаст - Дуглас

  • Steam Packet
    2 поромів щотижня з Белфаста до Дугласа (2г 45хв)

Путівник по Белфаст

Белфаст є столицею і найбільшим містом Північної Ірландії. Історично місто є центром для виготовлення канатів і суднобудування. Головна суднобудівна компанія Harland and Wolff відома тим, що побудувала Титанік. Белфаст є великим портом з торгово-промисловими доками при в'їзді в це прекрасне місто.

Путівник по Дуглас

Дуглас є столицею і найбільшим містом на острові Мен, розташований на річці Дуглас, яка є частиною пристані міста і торговим портом. Головний порт поромів розташований на набережній у центрі міста, з хорошим доступом до громадського транспорту і дорожньої системи по всьому острову.

Знайдіть альтернативу для переправи Белфаст - Дуглас