Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Белфаста до Кейрнрайана з Ferries.com.ua

Ferries.com.ua включає всіх найбільших операторів для маршруту з з Белфаста до Кейрнрайана.

Ми пропонуємо фантастичні ціни на всі Пороми Белфаст - Кейрнрайан, тому Ferries.com.ua Вас точно не розчарує! Щоб дізнатися більше про подорож на поромі з Белфаста до Кейрнрайана, а також подивитися розклад, ціну та інформацію про те, як забронювати пором з Белфаста до Кейрнрайана, будь ласка, оберіть відповідний маршрут, кількість пасажирів і натисніть на пошук.

Якщо Ви хочете просто дізнатися ціну або забронювати альтернативний маршрут, будь ласка, пройдіть по одному з посилань Белфаст - Кейрнрайан нижче.

Пороми Белфаст - Кейрнрайан

  • Stena Line
    5 поромів щоденно з Белфаста до Кейрнрайана (2г 22хв)

Путівник по Белфаст

Белфаст є столицею і найбільшим містом Північної Ірландії. Історично місто є центром для виготовлення канатів і суднобудування. Головна суднобудівна компанія Harland and Wolff відома тим, що побудувала Титанік. Белфаст є великим портом з торгово-промисловими доками при в'їзді в це прекрасне місто.

Путівник по Кейрнрайан

Кейрнрайан - це невелике шотландське село в Дамфріс і Галлоуей на східному березі озера Лох-Райан з важливою морською історією. У селі є два основних поромних термінали, які з'єднують Шотландію з Північною Ірландією залізничним сполученням в центр Глазго.

Знайдіть альтернативу для переправи Белфаст - Кейрнрайан