Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Беджая до Марселя з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Беджая до Марселя.

Знайти дешеві Пороми Беджая - Марсель з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Беджая до Марселя, включаючи розклад поромів з Беджая до Марселя, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Беджая до Марселя, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Беджая до Марселя.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Марселя до Беджая!

Пороми Беджая - Марсель

  • Algerie Ferries
    1 поромів 1 щотижня з Беджая до Марселя (20г 0хв)

Путівник по Беджая

Беджая - це портове місто, що знаходиться на алжирській берегової лінії. Беджая стоїть на схилі гори Гурая, яка досягає висоти більше 600 метрів. Беджая є процвітаючим містом, звідки експортуються корисні копалини, пробка і знамениті сливи. Місто є домом для однієї з найбільших популяцій берберів в Алжирі.

Путівник по Марсель

Марсель є другим за розміром містом у Франції після Парижа. Поромний порт Марселя дуже великий і має чотири термінали для пасажирських і автомобільних поромів у Францію. Термінали обладнані великим вибором зручностей для пасажирів. Порт доступний по дорозі A7 або автостраді A50, звідси ходять автобуси для доставки пасажирів до основних автобусних та залізничних станцій в місті.

Знайдіть альтернативу для переправи Беджая - Марсель