Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Бастії до Тулона з Ferries.com.ua

Ми порівнюємо ціни всіх найбільших операторів, щоб запропонувати Вам найдешевші Пороми Бастія - Тулон. Ми отримуємо інформацію від операторів у режимі реального часу, тому ми можемо запропонувати ідеально підходящий Вам пором.

З Ferries.com.ua забронювати пором з з Бастії до Тулона простіше простого! Нижче Ви знайдете інформацію про маршрут порома Бастія - Тулон і можливі альтернативи, а потім Ви можете вибрати відповідне поромне сполучення з нашого пошуку квитків, який знаходиться вище!

Пороми Бастія - Тулон

Путівник по Бастія

Бастія - це комуна Франції, розташована на північний схід від острова Корсика. Бастія є головним портом острова і особливо славиться своїми винами. Комерційний і поромний порт є основним економічним активом міста, вітаючи тисячі пасажирів порома протягом літніх місяців. На північ від поромного порту розташовується і пристань для яхт, в якій можна знайти бари, ресторани і нічні клуби в доках.

Путівник по Тулон

Тулон - це місто в південній Франції, а також військовий порт на Середземному узбережжі зі значною французькою військово-морською базою. Тулон є дуже важливою базою для військово-морського будівництва, рибної ловлі, тут також розташовується французький авіаносець. У жвавому порті поромів є пішохідна доріжка, що веде пасажирів прямо до центра міста, де є доступ до громадського транспорту і маршрути до важливих автомагістралей.

Знайдіть альтернативу для переправи Бастія - Тулон