Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Бастії до Савони з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Бастії до Савони.

Знайти дешеві Пороми Бастія - Савона з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Бастії до Савони, включаючи розклад поромів з Бастії до Савони, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Бастії до Савони, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Бастії до Савони.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми із Савони до Бастії!

Пороми Бастія - Савона

Путівник по Бастія

Бастія - це комуна Франції, розташована на північний схід від острова Корсика. Бастія є головним портом острова і особливо славиться своїми винами. Комерційний і поромний порт є основним економічним активом міста, вітаючи тисячі пасажирів порома протягом літніх місяців. На північ від поромного порту розташовується і пристань для яхт, в якій можна знайти бари, ресторани і нічні клуби в доках.

Путівник по Савона

Савона є морським портом в північній італійській області Лігурія і є важливим промисловим центром на березі Середземного моря. В порту Савона надаються хороші послуги в межах пасажирського терміналу, а також автобусний трансфер прямо в порт. Основна автомагістраль A10 в Савону Вас виведе безпосередньо до поромного порту.

Знайдіть альтернативу для переправи Бастія - Савона