Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Бастії до Ніцци з Ferries.com.ua

На нашому сайті Ferries.com.ua, ми пропонуємо пороми з з Бастії до Ніцци з усіма найбільшими операторами.

Для детальнішої інформації про Пороми Бастія - Ніцца, включаючи розклад поромів, ціни та інформацію про те, як здійснити замовлення, просто оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів і натисніть на пошук. Знайти дешевий пором з Ferries.com.ua не може бути легше!

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то чому б не скористатися одним з альтернативних маршрутів Бастія - Ніцца нижче?

Пороми Бастія - Ніцца

  • Corsica Sardinia Ferries
    12 поромів щотижня з Бастії до Ніцци (5г 0хв)
  • Moby Lines
    7 поромів щотижня з Бастії до Ніцци (7г 30хв)

Путівник по Бастія

Бастія - це комуна Франції, розташована на північний схід від острова Корсика. Бастія є головним портом острова і особливо славиться своїми винами. Комерційний і поромний порт є основним економічним активом міста, вітаючи тисячі пасажирів порома протягом літніх місяців. На північ від поромного порту розташовується і пристань для яхт, в якій можна знайти бари, ресторани і нічні клуби в доках.

Путівник по Ніцца

Ніцца знаходиться на південно-східному узбережжі Франції на березі Середземного моря. Порт Ніцци відомий як Лімпія знаходиться недалеко від історичної частини міста, всього в декількох хвилинах ходьби від основних туристичних районів. Поромні термінали дуже сучасні і мають хороший вибір послуг для пасажирів, включаючи трансфер, а також сполучення на автомагістраль E8.

Знайдіть альтернативу для переправи Бастія - Ніцца