Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Бастії до Марселя з Ferries.com.ua

Знайти найвигіднішу ціну на Пороми Бастія - Марсель на сайті Ferries.com.ua дуже легко, тому що ми пропонуємо квитки всіх найбільших поромних компаній для маршруту з з Бастії до Марселя!

Щоб подивитися спеціальні пропозиції, оберіть Ваш поромний маршрут і кількість пасажирів, а потім натисніть на кнопку пошуку, щоб побачити огляд пропозицій для маршруту Бастія - Марсель.

Для альтернативних поромних переправ для будь-якого з цих портів натисніть на посилання Бастія або Марсель на цій сторінці.

Пороми Бастія - Марсель

  • Corsica Linea
    3 поромів щотижня з Бастії до Марселя (12г 30хв)
  • La Meridionale
    4 поромів щотижня з Бастії до Марселя (12г 30хв)

Путівник по Бастія

Бастія - це комуна Франції, розташована на північний схід від острова Корсика. Бастія є головним портом острова і особливо славиться своїми винами. Комерційний і поромний порт є основним економічним активом міста, вітаючи тисячі пасажирів порома протягом літніх місяців. На північ від поромного порту розташовується і пристань для яхт, в якій можна знайти бари, ресторани і нічні клуби в доках.

Путівник по Марсель

Марсель є другим за розміром містом у Франції після Парижа. Поромний порт Марселя дуже великий і має чотири термінали для пасажирських і автомобільних поромів у Францію. Термінали обладнані великим вибором зручностей для пасажирів. Порт доступний по дорозі A7 або автостраді A50, звідси ходять автобуси для доставки пасажирів до основних автобусних та залізничних станцій в місті.

Знайдіть альтернативу для переправи Бастія - Марсель