Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Бастії до Ліворно з Ferries.com.ua

Знайти найвигіднішу ціну на Пороми Бастія - Ліворно на сайті Ferries.com.ua дуже легко, тому що ми пропонуємо квитки всіх найбільших поромних компаній для маршруту з з Бастії до Ліворно!

Щоб подивитися спеціальні пропозиції, оберіть Ваш поромний маршрут і кількість пасажирів, а потім натисніть на кнопку пошуку, щоб побачити огляд пропозицій для маршруту Бастія - Ліворно.

Для альтернативних поромних переправ для будь-якого з цих портів натисніть на посилання Бастія або Ліворно на цій сторінці.

Пороми Бастія - Ліворно

  • Corsica Sardinia Ferries
    3 поромів щоденно з Бастії до Ліворно (4г 5хв)
  • Moby Lines
    14 поромів щотижня з Бастії до Ліворно (3г 45хв)

Путівник по Бастія

Бастія - це комуна Франції, розташована на північний схід від острова Корсика. Бастія є головним портом острова і особливо славиться своїми винами. Комерційний і поромний порт є основним економічним активом міста, вітаючи тисячі пасажирів порома протягом літніх місяців. На північ від поромного порту розташовується і пристань для яхт, в якій можна знайти бари, ресторани і нічні клуби в доках.

Путівник по Ліворно

Ліворно - це портове місто на західному узбережжі Тоскани в Італії. Порт Ліворно є одним з найбільших портів Італії і одним з найбільших морських портів в Середземному морі.

Знайдіть альтернативу для переправи Бастія - Ліворно