Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Барі до Закінтос з Ferries.com.ua

Використовуючи Ferries.com.ua, Ви зможете з легкістю знайти і забронювати Пороми Барі - Закінтос з усіма провідними поромними операторами.

З Ferries.com.ua дуже легко знайти дешевий і доступний пором з з Барі до Закінтос. Для детальної інформації та щоб швидко дізнатися ціну на пором Барі - Закінтос, будь ласка, "Оберіть Ваш пункт відправлення", "Кількість пасажирів" (включаючи водія, якщо Ви їдете на машині) і натисніть на "Пошук".

Якщо Ви волієте дізнатися основну інформацію або вибрати альтернативний маршрут Барі - Закінтос, будь ласка, оберіть потрібне Вам посилання нижче.

Пороми Барі - Закінтос

  • Ventouris Ferries
    1 поромів 1 щотижня з Барі до Закінтос (19г 30хв)

Путівник по Барі

Барі є столицею регіону Апулія на узбережжі Адріатичного моря в Італії, добре відоме як порт і університетське місто. Барі володіє безліччю історичної архітектури, включаючи приголомшливу базиліку Святого Миколая, збудовану в 1087 році. У місті є два морських порти, Старий порт і Новий Порт; старий порт використовується для риболовецьких суден, а новий порт добре обладнаний для судів будь-якого розміру. У пасажирському порту розташовуються туристичні об'єкти, банки, магазини, а також тут є доступ до всього основного громадського транспорту.

Знайдіть альтернативу для переправи Барі - Закінтос