Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Барі до Самі з Ferries.com.ua

На нашому сайті Ferries.com.ua, ми пропонуємо пороми з з Барі до Самі з усіма найбільшими операторами.

Для детальнішої інформації про Пороми Барі - Самі, включаючи розклад поромів, ціни та інформацію про те, як здійснити замовлення, просто оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів і натисніть на пошук. Знайти дешевий пором з Ferries.com.ua не може бути легше!

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то чому б не скористатися одним з альтернативних маршрутів Барі - Самі нижче?

Пороми Барі - Самі

  • Ventouris Ferries
    1 поромів 1 щотижня з Барі до Самі (16г 45хв)

Путівник по Барі

Барі є столицею регіону Апулія на узбережжі Адріатичного моря в Італії, добре відоме як порт і університетське місто. Барі володіє безліччю історичної архітектури, включаючи приголомшливу базиліку Святого Миколая, збудовану в 1087 році. У місті є два морських порти, Старий порт і Новий Порт; старий порт використовується для риболовецьких суден, а новий порт добре обладнаний для судів будь-якого розміру. У пасажирському порту розташовуються туристичні об'єкти, банки, магазини, а також тут є доступ до всього основного громадського транспорту.

Путівник по Самі

Самі - це портове місто на грецькому острові Кефалонія в Іонічному архіпелазі, на східному узбережжі острова. Самі - це дуже жвавий курорт на Кефалонії, він наповнений готелями і добре організованими кемпінгами. Тут також є багато пам'яток і стародавніх руїн для огляду туристами при відвідуванні острова. Порт добре обладнаний для пасажирів і легко доступний по дорозі і для громадського транспорту.

Знайдіть альтернативу для переправи Барі - Самі