Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Барі до Ігумениці з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Барі до Ігумениці.

Знайти дешеві Пороми Барі - Ігумениця з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Барі до Ігумениці, включаючи розклад поромів з Барі до Ігумениці, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Барі до Ігумениці, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Барі до Ігумениці.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Ігумениці до Барі!

Пороми Барі - Ігумениця

  • Ventouris Ferries
    6 поромів щотижня з Барі до Ігумениці (12г 30хв)
  • Anek Superfast
    8 поромів щотижня з Барі до Ігумениці (8г 30хв)

Путівник по Барі

Барі є столицею регіону Апулія на узбережжі Адріатичного моря в Італії, добре відоме як порт і університетське місто. Барі володіє безліччю історичної архітектури, включаючи приголомшливу базиліку Святого Миколая, збудовану в 1087 році. У місті є два морських порти, Старий порт і Новий Порт; старий порт використовується для риболовецьких суден, а новий порт добре обладнаний для судів будь-якого розміру. У пасажирському порту розташовуються туристичні об'єкти, банки, магазини, а також тут є доступ до всього основного громадського транспорту.

Путівник по Ігумениця

Ігумениця є прибережним містом в північно-західній Греції, розташованим на схід від протоки Корфу. Місто в даний час стало важливим поромним портом для туризму. Термінал пасажирських поромів має мінімальний комфорт, але місто знаходиться в декількох хвилинах ходьби, де Ви знайдете магазини та ресторани.

Знайдіть альтернативу для переправи Барі - Ігумениця