Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Барі до Дурреса з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Барі до Дурреса.

Знайти дешеві Пороми Барі - Дуррес з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Барі до Дурреса, включаючи розклад поромів з Барі до Дурреса, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Барі до Дурреса, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Барі до Дурреса.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Дурреса до Барі!

Пороми Барі - Дуррес

  • Grandi Navi Veloci
    11 поромів щотижня з Барі до Дурреса (10г 0хв)
  • Adria Ferries
    11 поромів щотижня з Барі до Дурреса (9г 0хв)
  • Ventouris Ferries
    12 поромів щотижня з Барі до Дурреса (9г 0хв)

Путівник по Барі

Барі є столицею регіону Апулія на узбережжі Адріатичного моря в Італії, добре відоме як порт і університетське місто. Барі володіє безліччю історичної архітектури, включаючи приголомшливу базиліку Святого Миколая, збудовану в 1087 році. У місті є два морських порти, Старий порт і Новий Порт; старий порт використовується для риболовецьких суден, а новий порт добре обладнаний для судів будь-якого розміру. У пасажирському порту розташовуються туристичні об'єкти, банки, магазини, а також тут є доступ до всього основного громадського транспорту.

Путівник по Дуррес

Дуррес є другим за величиною містом в Албанії, розташований на центральному узбережжі Албанії. Порт Дурреса є найбільшим портом Албанії з хорошими зв'язками з Італією і доступом до всіх основних дорожніх мереж. Порт має хороші послуги для пасажирів, сюди можна легко дістатися на громадському транспорті.

Знайдіть альтернативу для переправи Барі - Дуррес