Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Барі до Дубровника з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Барі до Дубровника.

Знайти дешеві Пороми Барі - Дубровник з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Барі до Дубровника, включаючи розклад поромів з Барі до Дубровника, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Барі до Дубровника, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Барі до Дубровника.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Дубровника до Барі!

Пороми Барі - Дубровник

  • Jadrolinija
    4 поромів щотижня з Барі до Дубровника (10г 0хв)

Путівник по Барі

Барі є столицею регіону Апулія на узбережжі Адріатичного моря в Італії, добре відоме як порт і університетське місто. Барі володіє безліччю історичної архітектури, включаючи приголомшливу базиліку Святого Миколая, збудовану в 1087 році. У місті є два морських порти, Старий порт і Новий Порт; старий порт використовується для риболовецьких суден, а новий порт добре обладнаний для судів будь-якого розміру. У пасажирському порту розташовуються туристичні об'єкти, банки, магазини, а також тут є доступ до всього основного громадського транспорту.

Путівник по Дубровник

Дубровник є містом на узбережжі Хорватії і головним портом для круїзних лайнерів і поромів. Місто з багатою культурою та історією, тому краще за все вивчити його пішки. Старе місто знаходиться під захистом міських стін вже протягом тисяч років, тут є безліч фортів і бастіонів, через які місто було внесено до списку Всесвітньої спадщини як одне з найкраще збережених середньовічних міст.

Знайдіть альтернативу для переправи Барі - Дубровник