Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Барі до Корфу з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Барі до Корфу.

Знайти дешеві Пороми Барі - Корфу з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Барі до Корфу, включаючи розклад поромів з Барі до Корфу, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Барі до Корфу, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Барі до Корфу.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Корфу до Барі!

Пороми Барі - Корфу

  • Ventouris Ferries
    7 поромів щотижня з Барі до Корфу (10г 45хв)
  • Anek Superfast
    3 поромів щотижня з Барі до Корфу (8г 0хв)

Путівник по Барі

Барі є столицею регіону Апулія на узбережжі Адріатичного моря в Італії, добре відоме як порт і університетське місто. Барі володіє безліччю історичної архітектури, включаючи приголомшливу базиліку Святого Миколая, збудовану в 1087 році. У місті є два морських порти, Старий порт і Новий Порт; старий порт використовується для риболовецьких суден, а новий порт добре обладнаний для судів будь-якого розміру. У пасажирському порту розташовуються туристичні об'єкти, банки, магазини, а також тут є доступ до всього основного громадського транспорту.

Путівник по Корфу

Корфу є грецьким островом в Іонічному морі і другим за розміром з Іонічних островів. Корфу може похвалитися одними з найкрасивіших пляжів в Греції, що робить його популярним туристичним центром. Поромний порт Корфу дуже добре організований, але має обмежені можливості, однак більшість послуг та громадський транспорт доступні в декількох хвилинах ходьби від порту.

Знайдіть альтернативу для переправи Барі - Корфу