Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Барі до Бара з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Барі до Бара.

Знайти дешеві Пороми Барі - Бар з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Барі до Бара, включаючи розклад поромів з Барі до Бара, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Барі до Бара, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Барі до Бара.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Бара до Барі!

Пороми Барі - Бар

  • Jadrolinija
    2 поромів щотижня з Барі до Бара (10г 0хв)

Путівник по Барі

Барі є столицею регіону Апулія на узбережжі Адріатичного моря в Італії, добре відоме як порт і університетське місто. Барі володіє безліччю історичної архітектури, включаючи приголомшливу базиліку Святого Миколая, збудовану в 1087 році. У місті є два морських порти, Старий порт і Новий Порт; старий порт використовується для риболовецьких суден, а новий порт добре обладнаний для судів будь-якого розміру. У пасажирському порту розташовуються туристичні об'єкти, банки, магазини, а також тут є доступ до всього основного громадського транспорту.

Путівник по Бар

Бар є прибережним містом і великим морським портом Чорногорії. Місто приваблює багатьох туристів, тому що воно відоме як один з найсонячніших у Середземному морі. Бар має багату історію з легендами про фей в печерах, а також може похвалитися приголомшливою і різноманітною рослинністю. Сам порт є найбільш пізнаваною частиною міста з швидким і легким доступом до всього суспільного транспорту.

Знайдіть альтернативу для переправи Барі - Бар