Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Барселони до Порто-Торрес з Ferries.com.ua

Знайти найвигіднішу ціну на Пороми Барселона - Порто-Торрес на сайті Ferries.com.ua дуже легко, тому що ми пропонуємо квитки всіх найбільших поромних компаній для маршруту з з Барселони до Порто-Торрес!

Щоб подивитися спеціальні пропозиції, оберіть Ваш поромний маршрут і кількість пасажирів, а потім натисніть на кнопку пошуку, щоб побачити огляд пропозицій для маршруту Барселона - Порто-Торрес.

Для альтернативних поромних переправ для будь-якого з цих портів натисніть на посилання Барселона або Порто-Торрес на цій сторінці.

Пороми Барселона - Порто-Торрес

  • Grimaldi Lines
    5 поромів щотижня з Барселони до Порто-Торрес (11г 45хв)

Путівник по Барселона

Барселона є столицею Каталонії і другим за розміром містом Іспанії. Сьогодні місто є світовим лідером в галузі туризму і торгівлі, що робить його одним з найбільших у світі глобальних міст. Барселона - це також великий транспортний вузол з одним з основних європейських портів, з доступною великою мережею автомагістралей і високошвидкісних залізничних колій, які з'єднують її з іншими містами Іспанії, Францією та іншими країнами Європи.

Путівник по Порто-Торрес

Порто-Торрес - це місто на узбережжі північно-західній Сардинії. Порт Порто-Торрес є базовим і пропонує лише мінімальні послуги для пасажирів, проте, завдяки безпосередньої близькості головного міста, всі послуги знаходяться всього в декількох хвилинах ходьби, включаючи доступ до місцевих доріг і громадського транспорту.

Знайдіть альтернативу для переправи Барселона - Порто-Торрес