Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Барселони до Ібіци з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Барселони до Ібіци.

Знайти дешеві Пороми Барселона - Ібіца з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Барселони до Ібіци, включаючи розклад поромів з Барселони до Ібіци, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Барселони до Ібіци, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Барселони до Ібіци.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Ібіци до Барселони!

Пороми Барселона - Ібіца

  • Balearia
    7 поромів щотижня з Барселони до Ібіци (8г 14хв)
  • Trasmediterranea
    6 поромів щотижня з Барселони до Ібіци (8г 30хв)

Путівник по Барселона

Барселона є столицею Каталонії і другим за розміром містом Іспанії. Сьогодні місто є світовим лідером в галузі туризму і торгівлі, що робить його одним з найбільших у світі глобальних міст. Барселона - це також великий транспортний вузол з одним з основних європейських портів, з доступною великою мережею автомагістралей і високошвидкісних залізничних колій, які з'єднують її з іншими містами Іспанії, Францією та іншими країнами Європи.

Путівник по Ібіца

Ібіца - це острів в Середземному морі біля берегів Валенсії в Іспанії. Поромний порт Ібіца розташований в головному місті і легко доступний на автомобільному та громадському транспорті. Порт пропонує повний спектр обслуговування пасажирів.

Знайдіть альтернативу для переправи Барселона - Ібіца