Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Барселони до Сіудадели з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Барселони до Сіудадели.

Знайти дешеві Пороми Барселона - Сіудадела з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Барселони до Сіудадели, включаючи розклад поромів з Барселони до Сіудадели, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Барселони до Сіудадели, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Барселони до Сіудадели.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми із Сіудадели до Барселони!

Пороми Барселона - Сіудадела

  • Balearia
    14 поромів щотижня з Барселони до Сіудадели (6г 31хв)
  • Trasmediterranea
    2 поромів щотижня з Барселони до Сіудадели (7г 0хв)

Путівник по Барселона

Барселона є столицею Каталонії і другим за розміром містом Іспанії. Сьогодні місто є світовим лідером в галузі туризму і торгівлі, що робить його одним з найбільших у світі глобальних міст. Барселона - це також великий транспортний вузол з одним з основних європейських портів, з доступною великою мережею автомагістралей і високошвидкісних залізничних колій, які з'єднують її з іншими містами Іспанії, Францією та іншими країнами Європи.

Путівник по Сіудадела

Сіудадела є містом на заході Менорки - одного з Балеарських островів. Середньовічне місто має свій власний мальовничий поромний порт і гавань, в якій розташовані чудові ресторани і кафе. У головному порту є безліч зручностей і послуг, звідси ходить регулярне автобусне сполучення в основні райони Менорки.

Знайдіть альтернативу для переправи Барселона - Сіудадела