Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Бара до Барі з Ferries.com.ua

Використовуючи Ferries.com.ua, Ви зможете з легкістю знайти і забронювати Пороми Бар - Барі з усіма провідними поромними операторами.

З Ferries.com.ua дуже легко знайти дешевий і доступний пором з з Бара до Барі. Для детальної інформації та щоб швидко дізнатися ціну на пором Бар - Барі, будь ласка, "Оберіть Ваш пункт відправлення", "Кількість пасажирів" (включаючи водія, якщо Ви їдете на машині) і натисніть на "Пошук".

Якщо Ви волієте дізнатися основну інформацію або вибрати альтернативний маршрут Бар - Барі, будь ласка, оберіть потрібне Вам посилання нижче.

Пороми Бар - Барі

  • Jadrolinija
    2 поромів щотижня з Бара до Барі (7г 30хв)

Путівник по Бар

Бар є прибережним містом і великим морським портом Чорногорії. Місто приваблює багатьох туристів, тому що воно відоме як один з найсонячніших у Середземному морі. Бар має багату історію з легендами про фей в печерах, а також може похвалитися приголомшливою і різноманітною рослинністю. Сам порт є найбільш пізнаваною частиною міста з швидким і легким доступом до всього суспільного транспорту.

Путівник по Барі

Барі є столицею регіону Апулія на узбережжі Адріатичного моря в Італії, добре відоме як порт і університетське місто. Барі володіє безліччю історичної архітектури, включаючи приголомшливу базиліку Святого Миколая, збудовану в 1087 році. У місті є два морських порти, Старий порт і Новий Порт; старий порт використовується для риболовецьких суден, а новий порт добре обладнаний для судів будь-якого розміру. У пасажирському порту розташовуються туристичні об'єкти, банки, магазини, а також тут є доступ до всього основного громадського транспорту.

Знайдіть альтернативу для переправи Бар - Барі