Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Астіпалеї до Родоса з Ferries.com.ua

Ferries.com.ua включає всіх найбільших операторів для маршруту з з Астіпалеї до Родоса.

Ми пропонуємо фантастичні ціни на всі Пороми Астіпалея - Родос, тому Ferries.com.ua Вас точно не розчарує! Щоб дізнатися більше про подорож на поромі з Астіпалеї до Родоса, а також подивитися розклад, ціну та інформацію про те, як забронювати пором з Астіпалеї до Родоса, будь ласка, оберіть відповідний маршрут, кількість пасажирів і натисніть на пошук.

Якщо Ви хочете просто дізнатися ціну або забронювати альтернативний маршрут, будь ласка, пройдіть по одному з посилань Астіпалея - Родос нижче.

Пороми Астіпалея - Родос

  • Blue Star Ferries
    1 поромів 1 щотижня з Астіпалеї до Родоса (10г 15хв)

Путівник по Астіпалея

Астіпалея належить островам Додеканес в південно-східній частині Егейського моря. Схожий за формою на метелика, цей невеликий острів був описаний як «загублений у часі», а серед місцевих жителів він відомий як «берег богів». Звідси ходять регулярні пороми з Афін і прилеглих островів, а на самому острові є легкодоступний громадський транспорт, а також прокат автомобілів і мотоциклів.

Путівник по Родос

Родос розташований в східній частині Егейського моря, це найбільший з островів Додеканеса в Греції. Поромний порт острова розташований в північно-східному кінці старого міста і вітає тисячі пасажирів протягом року, саме тому він є найпопулярнішим туристичним напрямом в Греції. Зручності в порту хороші з легким доступом до безлічі місцевих визначних пам'яток і курортів, куди можна легко дістатися на будь-якому виді транспорту. Середньовічне місто було внесено до списку об'єктів всесвітньої спадщини в 1988 році.

Знайдіть альтернативу для переправи Астіпалея - Родос