Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Астіпалеї до Пірей з Ferries.com.ua

Знайти найвигіднішу ціну на Пороми Астіпалея - Пірей на сайті Ferries.com.ua дуже легко, тому що ми пропонуємо квитки всіх найбільших поромних компаній для маршруту з з Астіпалеї до Пірей!

Щоб подивитися спеціальні пропозиції, оберіть Ваш поромний маршрут і кількість пасажирів, а потім натисніть на кнопку пошуку, щоб побачити огляд пропозицій для маршруту Астіпалея - Пірей.

Для альтернативних поромних переправ для будь-якого з цих портів натисніть на посилання Астіпалея або Пірей на цій сторінці.

Пороми Астіпалея - Пірей

  • Blue Star Ferries
    5 поромів щотижня з Астіпалеї до Пірей (8г 10хв)

Путівник по Астіпалея

Астіпалея належить островам Додеканес в південно-східній частині Егейського моря. Схожий за формою на метелика, цей невеликий острів був описаний як «загублений у часі», а серед місцевих жителів він відомий як «берег богів». Звідси ходять регулярні пороми з Афін і прилеглих островів, а на самому острові є легкодоступний громадський транспорт, а також прокат автомобілів і мотоциклів.

Путівник по Пірей

Пірей є портовим містом, розташованим в регіоні Аттіка в Греції. Пірей є найбільш завантаженим портом в Греції і найбільшим портом в Європі, обслуговуючи мільйони пасажирів на рік. Пасажирський порт пропонує першокласні послуги, щоб вмістити велику кількість відвідувачів, а також часті автобусні та залізничні рейси безпосередньо в термінал.

Знайдіть альтернативу для переправи Астіпалея - Пірей