Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Астіпалеї до Пароса з Ferries.com.ua

Ferries.com.ua включає всіх найбільших операторів для маршруту з з Астіпалеї до Пароса.

Ми пропонуємо фантастичні ціни на всі Пороми Астіпалея - Парос, тому Ferries.com.ua Вас точно не розчарує! Щоб дізнатися більше про подорож на поромі з Астіпалеї до Пароса, а також подивитися розклад, ціну та інформацію про те, як забронювати пором з Астіпалеї до Пароса, будь ласка, оберіть відповідний маршрут, кількість пасажирів і натисніть на пошук.

Якщо Ви хочете просто дізнатися ціну або забронювати альтернативний маршрут, будь ласка, пройдіть по одному з посилань Астіпалея - Парос нижче.

Пороми Астіпалея - Парос

  • Blue Star Ferries
    4 поромів щотижня з Астіпалеї до Пароса (5г 0хв)

Путівник по Астіпалея

Астіпалея належить островам Додеканес в південно-східній частині Егейського моря. Схожий за формою на метелика, цей невеликий острів був описаний як «загублений у часі», а серед місцевих жителів він відомий як «берег богів». Звідси ходять регулярні пороми з Афін і прилеглих островів, а на самому острові є легкодоступний громадський транспорт, а також прокат автомобілів і мотоциклів.

Путівник по Парос

Парос є частиною групи островів Кіклади в Егейському морі в Греції, порт є основним транспортним вузлом архіпелагу. Острів пропонує прекрасні пляжі і жваве нічне життя, що робить його популярним місцем для туристів. Порт дуже легко знайти з будь-якої точки на острові, він повністю обладнаний всіма пасажирськими послугами, які можна очікувати від сучасного порту.

Знайдіть альтернативу для переправи Астіпалея - Парос