Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Астіпалеї до Нісіроса з Ferries.com.ua

Використовуючи Ferries.com.ua, Ви зможете з легкістю знайти і забронювати Пороми Астіпалея - Нісірос з усіма провідними поромними операторами.

З Ferries.com.ua дуже легко знайти дешевий і доступний пором з з Астіпалеї до Нісіроса. Для детальної інформації та щоб швидко дізнатися ціну на пором Астіпалея - Нісірос, будь ласка, "Оберіть Ваш пункт відправлення", "Кількість пасажирів" (включаючи водія, якщо Ви їдете на машині) і натисніть на "Пошук".

Якщо Ви волієте дізнатися основну інформацію або вибрати альтернативний маршрут Астіпалея - Нісірос, будь ласка, оберіть потрібне Вам посилання нижче.

Пороми Астіпалея - Нісірос

  • Blue Star Ferries
    1 поромів 1 щотижня з Астіпалеї до Нісіроса (5г 25хв)

Путівник по Астіпалея

Астіпалея належить островам Додеканес в південно-східній частині Егейського моря. Схожий за формою на метелика, цей невеликий острів був описаний як «загублений у часі», а серед місцевих жителів він відомий як «берег богів». Звідси ходять регулярні пороми з Афін і прилеглих островів, а на самому острові є легкодоступний громадський транспорт, а також прокат автомобілів і мотоциклів.

Путівник по Нісірос

Нісірос є грецьким островом в Егейському морі і частиною островів Додеканес. Невеликий порт Нісірос пов'язаний невеликою дорожньою мережею, тому сюди легко потрапити туристам, щоб досліджувати острів.

Знайдіть альтернативу для переправи Астіпалея - Нісірос