Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Астіпалеї до Коса з Ferries.com.ua

Ferries.com.ua включає всіх найбільших операторів для маршруту з з Астіпалеї до Коса.

Ми пропонуємо фантастичні ціни на всі Пороми Астіпалея - Кос, тому Ferries.com.ua Вас точно не розчарує! Щоб дізнатися більше про подорож на поромі з Астіпалеї до Коса, а також подивитися розклад, ціну та інформацію про те, як забронювати пором з Астіпалеї до Коса, будь ласка, оберіть відповідний маршрут, кількість пасажирів і натисніть на пошук.

Якщо Ви хочете просто дізнатися ціну або забронювати альтернативний маршрут, будь ласка, пройдіть по одному з посилань Астіпалея - Кос нижче.

Пороми Астіпалея - Кос

  • Blue Star Ferries
    1 поромів 1 щотижня з Астіпалеї до Коса (3г 40хв)

Путівник по Астіпалея

Астіпалея належить островам Додеканес в південно-східній частині Егейського моря. Схожий за формою на метелика, цей невеликий острів був описаний як «загублений у часі», а серед місцевих жителів він відомий як «берег богів». Звідси ходять регулярні пороми з Афін і прилеглих островів, а на самому острові є легкодоступний громадський транспорт, а також прокат автомобілів і мотоциклів.

Путівник по Кос

Кос є грецьким островом у групі островів Додеканес - другим за розміром у групі островів після Родосу. Відомий як популярний туристичний напрям з красивим містом і прекрасними пляжами. Поромний порт розташований в місті Кос на північному сході острова, і є дуже живим і гучним. Порт має регулярне сполучення з материком та іншими островами Додеканес, з хорошим сервісом і доступом до громадського транспорту.

Знайдіть альтернативу для переправи Астіпалея - Кос