Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Астіпалеї до Калімноса з Ferries.com.ua

Знайти найвигіднішу ціну на Пороми Астіпалея - Калімнос на сайті Ferries.com.ua дуже легко, тому що ми пропонуємо квитки всіх найбільших поромних компаній для маршруту з з Астіпалеї до Калімноса!

Щоб подивитися спеціальні пропозиції, оберіть Ваш поромний маршрут і кількість пасажирів, а потім натисніть на кнопку пошуку, щоб побачити огляд пропозицій для маршруту Астіпалея - Калімнос.

Для альтернативних поромних переправ для будь-якого з цих портів натисніть на посилання Астіпалея або Калімнос на цій сторінці.

Пороми Астіпалея - Калімнос

  • Blue Star Ferries
    1 поромів 1 щотижня з Астіпалеї до Калімноса (2г 20хв)

Путівник по Астіпалея

Астіпалея належить островам Додеканес в південно-східній частині Егейського моря. Схожий за формою на метелика, цей невеликий острів був описаний як «загублений у часі», а серед місцевих жителів він відомий як «берег богів». Звідси ходять регулярні пороми з Афін і прилеглих островів, а на самому острові є легкодоступний громадський транспорт, а також прокат автомобілів і мотоциклів.

Путівник по Калімнос

Калімнос - це грецький острів в південно-східній частині Егейського моря, що входить до складу островів Додеканес. Поромний порт знаходиться в самому центрі острова і є ідеальною базою для знайомства з прилеглими островами. Порт пропонує широкий спектр послуг для відвідування пасажирами.

Знайдіть альтернативу для переправи Астіпалея - Калімнос