Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Арресіфе до Санта-Круз-де-Тенеріфе з Ferries.com.ua

На Ferries.com.ua Ви можете знайти пороми з з Арресіфе до Санта-Круз-де-Тенеріфе з провідними поромними операторами.

Ferries.com.ua дозволить Вам знайти і забронювати дешеві квитки на Пороми Арресіфе - Санта-Круз-де-Тенеріфе без стресу, просто оберіть Ваш поромний маршрут, кількість пасажирів і натисніть на пошук! Ви знайдете весь доступний розклад поромів, ціни на пором Арресіфе - Санта-Круз-де-Тенеріфе та інформацію про те, як забронювати Ваш квиток на пором.

Альтернативні маршрути Арресіфе - Санта-Круз-де-Тенеріфе вказані нижче.

Пороми Арресіфе - Санта-Круз-де-Тенеріфе

  • Trasmediterranea
    1 поромів 1 щотижня з Арресіфе до Санта-Круз-де-Тенеріфе (17г 1хв)
  • Naviera Armas
    6 поромів щотижня з Арресіфе до Санта-Круз-де-Тенеріфе (9г 20хв)

Путівник по Арресіфе

Арресіфе є містом на Канарських островах, на схід від острова Лансароте. Місто стало рибальським селищем, починаючи з п'ятнадцятого століття, і було назване на честь вулканічного рифу, який оточує пляж. Арресіфе є основним портом міста, в 1852 році закон вільних портів надав імунітет островам від митних і акцизних зборів. Вони зберегли цей статус до сьогоднішнього дня.

Путівник по Санта-Круз-де-Тенеріфе

Санта-Крус-де-Тенеріфе є столицею Канарських островів. Жвавий порт Санта-Крус використовується для рибальства, а також для легкових і вантажних поромів, і розташований недалеко від головного міста, яке наповнено приголомшливою архітектурою і красивими пейзажами. Порт пропонує широкий спектр пасажирських об'єктів і добре пов'язаний з іншою частиною острова автомобільним та громадським транспортом.

Знайдіть альтернативу для переправи Арресіфе - Санта-Круз-де-Тенеріфе