Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Арресіфе до Лас-Пальмас-де-Ґран-Канарії з Ferries.com.ua

Знайти найвигіднішу ціну на Пороми Арресіфе - Лас-Пальмас-де-Ґран-Канарія на сайті Ferries.com.ua дуже легко, тому що ми пропонуємо квитки всіх найбільших поромних компаній для маршруту з з Арресіфе до Лас-Пальмас-де-Ґран-Канарії!

Щоб подивитися спеціальні пропозиції, оберіть Ваш поромний маршрут і кількість пасажирів, а потім натисніть на кнопку пошуку, щоб побачити огляд пропозицій для маршруту Арресіфе - Лас-Пальмас-де-Ґран-Канарія.

Для альтернативних поромних переправ для будь-якого з цих портів натисніть на посилання Арресіфе або Лас-Пальмас-де-Ґран-Канарія на цій сторінці.

Пороми Арресіфе - Лас-Пальмас-де-Ґран-Канарія

  • Trasmediterranea
    1 поромів 1 щотижня з Арресіфе до Лас-Пальмас-де-Ґран-Канарії (8г 1хв)
  • Naviera Armas
    6 поромів щотижня з Арресіфе до Лас-Пальмас-де-Ґран-Канарії (5г 45хв)

Путівник по Арресіфе

Арресіфе є містом на Канарських островах, на схід від острова Лансароте. Місто стало рибальським селищем, починаючи з п'ятнадцятого століття, і було назване на честь вулканічного рифу, який оточує пляж. Арресіфе є основним портом міста, в 1852 році закон вільних портів надав імунітет островам від митних і акцизних зборів. Вони зберегли цей статус до сьогоднішнього дня.

Путівник по Лас-Пальмас-де-Ґран-Канарія

Лас-Пальмас - це столиця Гран-Канарії в Іспанії і один з Канарських островів. Порт Лас-Пальмас добре обладнаний послугами для пасажирів, які відвідують острова, і пов'язаний з трьома основними шосе.

Знайдіть альтернативу для переправи Арресіфе - Лас-Пальмас-де-Ґран-Канарія