Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Арресіфе до Кадіса з Ferries.com.ua

На нашому сайті Ferries.com.ua, ми пропонуємо пороми з з Арресіфе до Кадіса з усіма найбільшими операторами.

Для детальнішої інформації про Пороми Арресіфе - Кадіс, включаючи розклад поромів, ціни та інформацію про те, як здійснити замовлення, просто оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів і натисніть на пошук. Знайти дешевий пором з Ferries.com.ua не може бути легше!

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то чому б не скористатися одним з альтернативних маршрутів Арресіфе - Кадіс нижче?

Пороми Арресіфе - Кадіс

  • Trasmediterranea
    2 поромів щотижня з Арресіфе до Кадіса (34г 30хв)

Путівник по Арресіфе

Арресіфе є містом на Канарських островах, на схід від острова Лансароте. Місто стало рибальським селищем, починаючи з п'ятнадцятого століття, і було назване на честь вулканічного рифу, який оточує пляж. Арресіфе є основним портом міста, в 1852 році закон вільних портів надав імунітет островам від митних і акцизних зборів. Вони зберегли цей статус до сьогоднішнього дня.

Путівник по Кадіс

Кадіс є містом на південному заході Іспанії і портом ВМС Іспанії з XVIII століття. Місто володіє багатою історією, тут є безліч історичних пам'яток для відвідування, а також парки, розкидані по всьому місту, повні екзотичних рослин і величезних дерев, які, як вважається, завіз до Іспанії Колумб.

Знайдіть альтернативу для переправи Арресіфе - Кадіс