Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Арбатакса до Чивітавекк'ї з Ferries.com.ua

Ferries.com.ua включає всіх найбільших операторів для маршруту з з Арбатакса до Чивітавекк'ї.

Ми пропонуємо фантастичні ціни на всі Пороми Арбатакс - Чивітавекк'я, тому Ferries.com.ua Вас точно не розчарує! Щоб дізнатися більше про подорож на поромі з Арбатакса до Чивітавекк'ї, а також подивитися розклад, ціну та інформацію про те, як забронювати пором з Арбатакса до Чивітавекк'ї, будь ласка, оберіть відповідний маршрут, кількість пасажирів і натисніть на пошук.

Якщо Ви хочете просто дізнатися ціну або забронювати альтернативний маршрут, будь ласка, пройдіть по одному з посилань Арбатакс - Чивітавекк'я нижче.

Пороми Арбатакс - Чивітавекк'я

  • Tirrenia
    2 поромів щотижня з Арбатакса до Чивітавекк'ї (10г 31хв)

Путівник по Арбатакс

Арбатакс - це село в Сардинії, є ключовим портом прибуття для туристів, які подорожують на поромі з Риму. Місто омивається Тірренським морем, знаходиться в 4 км від головного аеропорту і має сполучення по невеликій залізниці в столицю Кальярі.

Путівник по Чивітавекк'я

Чівітавеккія - це місто в провінції Риму і морський порт в Тірренському морі, сама назва Чівітавеккія означає "древнє місто". Розміщення порту в центрі Середземного моря робить його одним з найбільш жвавих і найефективніших в Італії. Звідси є легкий доступ до європейських автомобільних доріг і залізниць.

Знайдіть альтернативу для переправи Арбатакс - Чивітавекк'я