Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Андроса до Тіноса з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Андроса до Тіноса.

Знайти дешеві Пороми Андрос - Тінос з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Андроса до Тіноса, включаючи розклад поромів з Андроса до Тіноса, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Андроса до Тіноса, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Андроса до Тіноса.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Тіноса до Андроса!

Пороми Андрос - Тінос

  • Cyclades Fast Ferries
    19 поромів щотижня з Андроса до Тіноса (1г 30хв)
  • Hellenic Seaways
    1 поромів 1 щотижня з Андроса до Тіноса (1г 55хв)
  • Golden Star Ferries
    3 поромів щоденно з Андроса до Тіноса (1г 20хв)

Путівник по Андрос

Андрос є найпівнічнішим островом грецького архіпелагу Кіклади і досі зберігає традиційний грецький шарм. Всього за 1 годину Ви зможете дістатися на поромі з Афін до порту Гавр, саме тому він став популярним напрямком для відпочинку на вихідних.

Путівник по Тінос

Тінос - це грецький острів в Егейському морі, що досі недоторканий масовим туризмом. На Тіносі є два порти для автомобільних поромів і для пасажирів без автівок, усі послуги можна знайти в неподалік розташованому місті.

Знайдіть альтернативу для переправи Андрос - Тінос