Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Андроса до Сіроса з Ferries.com.ua

Використовуючи Ferries.com.ua, Ви зможете з легкістю знайти і забронювати Пороми Андрос - Сірос з усіма провідними поромними операторами.

З Ferries.com.ua дуже легко знайти дешевий і доступний пором з з Андроса до Сіроса. Для детальної інформації та щоб швидко дізнатися ціну на пором Андрос - Сірос, будь ласка, "Оберіть Ваш пункт відправлення", "Кількість пасажирів" (включаючи водія, якщо Ви їдете на машині) і натисніть на "Пошук".

Якщо Ви волієте дізнатися основну інформацію або вибрати альтернативний маршрут Андрос - Сірос, будь ласка, оберіть потрібне Вам посилання нижче.

Пороми Андрос - Сірос

  • Hellenic Seaways
    1 поромів 1 щотижня з Андроса до Сіроса (2г 0хв)

Путівник по Андрос

Андрос є найпівнічнішим островом грецького архіпелагу Кіклади і досі зберігає традиційний грецький шарм. Всього за 1 годину Ви зможете дістатися на поромі з Афін до порту Гавр, саме тому він став популярним напрямком для відпочинку на вихідних.

Путівник по Сірос

Сірос - це грецький острів в Кікладах в Егейському морі, наповнений традиційною грецькою чарівністю. Приголомшливі пляжі і архітектура притягують відвідувачів до, можливо, найменш відомої групі островів. З порту Сірос можна дістатися до інших островів архіпелагу Кіклади.

Знайдіть альтернативу для переправи Андрос - Сірос