Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Андроса до Рафіни з Ferries.com.ua

Ferries.com.ua включає всіх найбільших операторів для маршруту з з Андроса до Рафіни.

Ми пропонуємо фантастичні ціни на всі Пороми Андрос - Рафіна, тому Ferries.com.ua Вас точно не розчарує! Щоб дізнатися більше про подорож на поромі з Андроса до Рафіни, а також подивитися розклад, ціну та інформацію про те, як забронювати пором з Андроса до Рафіни, будь ласка, оберіть відповідний маршрут, кількість пасажирів і натисніть на пошук.

Якщо Ви хочете просто дізнатися ціну або забронювати альтернативний маршрут, будь ласка, пройдіть по одному з посилань Андрос - Рафіна нижче.

Пороми Андрос - Рафіна

  • Cyclades Fast Ferries
    15 поромів щотижня з Андроса до Рафіни (1г 55хв)
  • Golden Star Ferries
    3 поромів щоденно з Андроса до Рафіни (1г 55хв)

Путівник по Андрос

Андрос є найпівнічнішим островом грецького архіпелагу Кіклади і досі зберігає традиційний грецький шарм. Всього за 1 годину Ви зможете дістатися на поромі з Афін до порту Гавр, саме тому він став популярним напрямком для відпочинку на вихідних.

Путівник по Рафіна

Рафіна є традиційним портовим містом, розташоване на східному узбережжі південної материкової Греції. У цьому невеликому традиційному грецькому місті є безліч рибних ресторанів і кафе, воно є популярним місцем для туристів через його безпосередню близькість до Афін. Жвавий порт поромів має регулярне сполучення з іншими островами архіпелагу Кіклади і пропонує широкий спектр послуг для пасажирів.

Знайдіть альтернативу для переправи Андрос - Рафіна