Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Анкони до Задара з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Анкони до Задара.

Знайти дешеві Пороми Анкона - Задар з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Анкони до Задара, включаючи розклад поромів з Анкони до Задара, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Анкони до Задара, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Анкони до Задара.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми зі Задара до Анкони!

Пороми Анкона - Задар

  • Jadrolinija
    7 поромів щотижня з Анкони до Задара (6г 0хв)

Путівник по Анкона

Анкону можна знайти на східному узбережжі Італії, тут знаходиться один з найжвавіших морських портів в Італії та Адріатичному морі. Порт Анкони користується великою популярністю серед туристів, які тисячами прибувають сюди щороку на поромі, щоб побалувати себе культурою і атмосферою, яку може запропонувати Анкона.

Путівник по Задар

Задар є п'ятим найбільшим містом в Хорватії, з красивим історичним центром з сумішшю стародавньої та сучасної архітектури. Місто повне величезних фортів, тут також є міська стіна вздовж порту. Поромний порт розташований в старому місті, що надає прибуваючим пасажирам захоплюючий погляд на панораму міста.

Знайдіть альтернативу для переправи Анкона - Задар