Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Анкони до Трієста з Ferries.com.ua

Використовуючи Ferries.com.ua, Ви зможете з легкістю знайти і забронювати Пороми Анкона - Трієст з усіма провідними поромними операторами.

З Ferries.com.ua дуже легко знайти дешевий і доступний пором з з Анкони до Трієста. Для детальної інформації та щоб швидко дізнатися ціну на пором Анкона - Трієст, будь ласка, "Оберіть Ваш пункт відправлення", "Кількість пасажирів" (включаючи водія, якщо Ви їдете на машині) і натисніть на "Пошук".

Якщо Ви волієте дізнатися основну інформацію або вибрати альтернативний маршрут Анкона - Трієст, будь ласка, оберіть потрібне Вам посилання нижче.

Пороми Анкона - Трієст

  • Minoan Lines
    2 поромів щотижня з Анкони до Трієста (6г 0хв)

Путівник по Анкона

Анкону можна знайти на східному узбережжі Італії, тут знаходиться один з найжвавіших морських портів в Італії та Адріатичному морі. Порт Анкони користується великою популярністю серед туристів, які тисячами прибувають сюди щороку на поромі, щоб побалувати себе культурою і атмосферою, яку може запропонувати Анкона.

Путівник по Трієст

Трієст - це місто та жвавий морський порт в північно-західної Італії. Місто лежить на вузький смузі території Італії між Адріатичним морем та Словенією. Порт Трієст знаходиться на півночі від міста, а має добре дорожнє сполучення зі Словенією, Хорватією та Австрією. Автобусний термінал знаходиться лише в 20 хвилинах від порту, а залізничне сполучення в центру міста веде до всієї країни.

Знайдіть альтернативу для переправи Анкона - Трієст