Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Анкони до Старий Град з Ferries.com.ua

Ми порівнюємо ціни всіх найбільших операторів, щоб запропонувати Вам найдешевші Пороми Анкона - Старий Град. Ми отримуємо інформацію від операторів у режимі реального часу, тому ми можемо запропонувати ідеально підходящий Вам пором.

З Ferries.com.ua забронювати пором з з Анкони до Старий Град простіше простого! Нижче Ви знайдете інформацію про маршрут порома Анкона - Старий Град і можливі альтернативи, а потім Ви можете вибрати відповідне поромне сполучення з нашого пошуку квитків, який знаходиться вище!

Пороми Анкона - Старий Град

  • SNAV
    1 поромів 1 щотижня з Анкони до Старий Град (9г 0хв)
  • Jadrolinija
    1 поромів 1 щотижня з Анкони до Старий Град (14г 15хв)

Путівник по Анкона

Анкону можна знайти на східному узбережжі Італії, тут знаходиться один з найжвавіших морських портів в Італії та Адріатичному морі. Порт Анкони користується великою популярністю серед туристів, які тисячами прибувають сюди щороку на поромі, щоб побалувати себе культурою і атмосферою, яку може запропонувати Анкона.

Путівник по Старий Град

Старі Град - це місто на північній стороні острова Хвар в Хорватії, одне з найстаріших міст в Європі. Порт Старі Град розташований на західній стороні міста, до нього легко дістатися, тут є всі можливі зручності для пасажирів.

Знайдіть альтернативу для переправи Анкона - Старий Град