Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Анкони до Спліта з Ferries.com.ua

Знайти найвигіднішу ціну на Пороми Анкона - Спліт на сайті Ferries.com.ua дуже легко, тому що ми пропонуємо квитки всіх найбільших поромних компаній для маршруту з з Анкони до Спліта!

Щоб подивитися спеціальні пропозиції, оберіть Ваш поромний маршрут і кількість пасажирів, а потім натисніть на кнопку пошуку, щоб побачити огляд пропозицій для маршруту Анкона - Спліт.

Для альтернативних поромних переправ для будь-якого з цих портів натисніть на посилання Анкона або Спліт на цій сторінці.

Пороми Анкона - Спліт

  • SNAV
    6 поромів щотижня з Анкони до Спліта (9г 0хв)
  • Jadrolinija
    4 поромів щотижня з Анкони до Спліта (10г 15хв)

Путівник по Анкона

Анкону можна знайти на східному узбережжі Італії, тут знаходиться один з найжвавіших морських портів в Італії та Адріатичному морі. Порт Анкони користується великою популярністю серед туристів, які тисячами прибувають сюди щороку на поромі, щоб побалувати себе культурою і атмосферою, яку може запропонувати Анкона.

Путівник по Спліт

Спліт є містом в Хорватії, на східному березі Адріатичного моря. Спліт розташований в затоці, а його порт є важливим центром для транспортування на інші острови Адріатики - це третій по завантаженості порт в Середземному морі. Поромний порт розташований в південній частині міста, сюди легко дістатися на автомобілі і громадському транспорті. Пасажирський термінал пропонує хороший вибір послуг і зручностей, а центр міста знаходиться всього в декількох хвилинах ходьби.

Знайдіть альтернативу для переправи Анкона - Спліт