Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Анкони до Патри з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Анкони до Патри.

Знайти дешеві Пороми Анкона - Патри з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Анкони до Патри, включаючи розклад поромів з Анкони до Патри, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Анкони до Патри, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Анкони до Патри.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Патри до Анкони!

Пороми Анкона - Патри

  • Minoan Lines
    6 поромів щотижня з Анкони до Патри (21г 30хв)
  • Anek Superfast
    4 поромів щотижня з Анкони до Патри (21г 30хв)

Путівник по Анкона

Анкону можна знайти на східному узбережжі Італії, тут знаходиться один з найжвавіших морських портів в Італії та Адріатичному морі. Порт Анкони користується великою популярністю серед туристів, які тисячами прибувають сюди щороку на поромі, щоб побалувати себе культурою і атмосферою, яку може запропонувати Анкона.

Путівник по Патри

Патри є одним з найбільших міст в Греції та регіональною столицею західної Греції. Місто відоме як грецькі "Ворота на Захід" з його жвавим портом, який має величезний спектр пасажирських послуг, відмінні дороги, залізничні та автобусні сполучення.

Знайдіть альтернативу для переправи Анкона - Патри