Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Анкони до Ігумениці з Ferries.com.ua

Ми порівнюємо ціни всіх найбільших операторів, щоб запропонувати Вам найдешевші Пороми Анкона - Ігумениця. Ми отримуємо інформацію від операторів у режимі реального часу, тому ми можемо запропонувати ідеально підходящий Вам пором.

З Ferries.com.ua забронювати пором з з Анкони до Ігумениці простіше простого! Нижче Ви знайдете інформацію про маршрут порома Анкона - Ігумениця і можливі альтернативи, а потім Ви можете вибрати відповідне поромне сполучення з нашого пошуку квитків, який знаходиться вище!

Пороми Анкона - Ігумениця

  • Minoan Lines
    6 поромів щотижня з Анкони до Ігумениці (15г 30хв)
  • Anek Superfast
    4 поромів щотижня з Анкони до Ігумениці (16г 0хв)

Путівник по Анкона

Анкону можна знайти на східному узбережжі Італії, тут знаходиться один з найжвавіших морських портів в Італії та Адріатичному морі. Порт Анкони користується великою популярністю серед туристів, які тисячами прибувають сюди щороку на поромі, щоб побалувати себе культурою і атмосферою, яку може запропонувати Анкона.

Путівник по Ігумениця

Ігумениця є прибережним містом в північно-західній Греції, розташованим на схід від протоки Корфу. Місто в даний час стало важливим поромним портом для туризму. Термінал пасажирських поромів має мінімальний комфорт, але місто знаходиться в декількох хвилинах ходьби, де Ви знайдете магазини та ресторани.

Знайдіть альтернативу для переправи Анкона - Ігумениця