Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Анкони до Корфу з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Анкони до Корфу.

Знайти дешеві Пороми Анкона - Корфу з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Анкони до Корфу, включаючи розклад поромів з Анкони до Корфу, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Анкони до Корфу, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Анкони до Корфу.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Корфу до Анкони!

Пороми Анкона - Корфу

  • Anek Superfast
    2 поромів щотижня з Анкони до Корфу (15г 0хв)

Путівник по Анкона

Анкону можна знайти на східному узбережжі Італії, тут знаходиться один з найжвавіших морських портів в Італії та Адріатичному морі. Порт Анкони користується великою популярністю серед туристів, які тисячами прибувають сюди щороку на поромі, щоб побалувати себе культурою і атмосферою, яку може запропонувати Анкона.

Путівник по Корфу

Корфу є грецьким островом в Іонічному морі і другим за розміром з Іонічних островів. Корфу може похвалитися одними з найкрасивіших пляжів в Греції, що робить його популярним туристичним центром. Поромний порт Корфу дуже добре організований, але має обмежені можливості, однак більшість послуг та громадський транспорт доступні в декількох хвилинах ходьби від порту.

Знайдіть альтернативу для переправи Анкона - Корфу