Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Анафі до Пірей з Ferries.com.ua

На Ferries.com.ua Ви можете знайти пороми з з Анафі до Пірей з провідними поромними операторами.

Ferries.com.ua дозволить Вам знайти і забронювати дешеві квитки на Пороми Анафі - Пірей без стресу, просто оберіть Ваш поромний маршрут, кількість пасажирів і натисніть на пошук! Ви знайдете весь доступний розклад поромів, ціни на пором Анафі - Пірей та інформацію про те, як забронювати Ваш квиток на пором.

Альтернативні маршрути Анафі - Пірей вказані нижче.

Пороми Анафі - Пірей

  • Blue Star Ferries
    2 поромів щотижня з Анафі до Пірей (10г 45хв)
  • Anek Lines
    2 поромів щотижня з Анафі до Пірей (10г 20хв)

Путівник по Анафі

Анафі є грецьким островом в Кікладах, на сході від острова Санторіні. Цей гарний острів з населенням менше 300 осіб настільки малий, що Ви зможете легко пройтися пішки від однієї сторони острова на іншу. На Анафі можна дістатися лише на човні або поромі в невеликий порт з регулярними рейсами з материка, порт пропонує легкий доступ до місцевих автобусів, щоб проїхатися містом.

Путівник по Пірей

Пірей є портовим містом, розташованим в регіоні Аттіка в Греції. Пірей є найбільш завантаженим портом в Греції і найбільшим портом в Європі, обслуговуючи мільйони пасажирів на рік. Пасажирський порт пропонує першокласні послуги, щоб вмістити велику кількість відвідувачів, а також часті автобусні та залізничні рейси безпосередньо в термінал.

Знайдіть альтернативу для переправи Анафі - Пірей