Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Анафі до Мілоса з Ferries.com.ua

Знайти найвигіднішу ціну на Пороми Анафі - Мілос на сайті Ferries.com.ua дуже легко, тому що ми пропонуємо квитки всіх найбільших поромних компаній для маршруту з з Анафі до Мілоса!

Щоб подивитися спеціальні пропозиції, оберіть Ваш поромний маршрут і кількість пасажирів, а потім натисніть на кнопку пошуку, щоб побачити огляд пропозицій для маршруту Анафі - Мілос.

Для альтернативних поромних переправ для будь-якого з цих портів натисніть на посилання Анафі або Мілос на цій сторінці.

Пороми Анафі - Мілос

  • Anek Lines
    1 поромів 1 щотижня з Анафі до Мілоса (6г 31хв)

Путівник по Анафі

Анафі є грецьким островом в Кікладах, на сході від острова Санторіні. Цей гарний острів з населенням менше 300 осіб настільки малий, що Ви зможете легко пройтися пішки від однієї сторони острова на іншу. На Анафі можна дістатися лише на човні або поромі в невеликий порт з регулярними рейсами з материка, порт пропонує легкий доступ до місцевих автобусів, щоб проїхатися містом.

Путівник по Мілос

Мілос - це грецький острів в Егейському морі, найпівденніший острів групи Кіклади; острів славиться статуєю Афродіти. Поромний порт Мілос знаходиться в гавані міста Адамас в центрі острова. Порт має обмежені можливості, але знаходиться в безпосередній близькості від міста, де Ви знайдете всі послуги і доступ до громадського транспорту.

Знайдіть альтернативу для переправи Анафі - Мілос