Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Анафі до Іракліона з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Анафі до Іракліона.

Знайти дешеві Пороми Анафі - Іракліон з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Анафі до Іракліона, включаючи розклад поромів з Анафі до Іракліона, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Анафі до Іракліона, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Анафі до Іракліона.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Іракліона до Анафі!

Пороми Анафі - Іракліон

  • Anek Lines
    1 поромів 1 щотижня з Анафі до Іракліона (4г 0хв)

Путівник по Анафі

Анафі є грецьким островом в Кікладах, на сході від острова Санторіні. Цей гарний острів з населенням менше 300 осіб настільки малий, що Ви зможете легко пройтися пішки від однієї сторони острова на іншу. На Анафі можна дістатися лише на човні або поромі в невеликий порт з регулярними рейсами з материка, порт пропонує легкий доступ до місцевих автобусів, щоб проїхатися містом.

Путівник по Іракліон

Іракліон є найбільшим містом і столицею острова Кріт у Греції. Іракліон є важливим поромним портом, який розташований в центрі міста на північно-східному узбережжі Криту, так що сюди можна легко дістатися на машині або громадському транспорті. Порт має широкий спектр послуг для пасажирів, а також ресторани і магазини в декількох хвилинах ходьби.

Знайдіть альтернативу для переправи Анафі - Іракліон