Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Анафі до Діафані з Ferries.com.ua

Ferries.com.ua включає всіх найбільших операторів для маршруту з з Анафі до Діафані.

Ми пропонуємо фантастичні ціни на всі Пороми Анафі - Діафані, тому Ferries.com.ua Вас точно не розчарує! Щоб дізнатися більше про подорож на поромі з Анафі до Діафані, а також подивитися розклад, ціну та інформацію про те, як забронювати пором з Анафі до Діафані, будь ласка, оберіть відповідний маршрут, кількість пасажирів і натисніть на пошук.

Якщо Ви хочете просто дізнатися ціну або забронювати альтернативний маршрут, будь ласка, пройдіть по одному з посилань Анафі - Діафані нижче.

Пороми Анафі - Діафані

  • Anek Lines
    2 поромів щотижня з Анафі до Діафані (8г 30хв)

Путівник по Анафі

Анафі є грецьким островом в Кікладах, на сході від острова Санторіні. Цей гарний острів з населенням менше 300 осіб настільки малий, що Ви зможете легко пройтися пішки від однієї сторони острова на іншу. На Анафі можна дістатися лише на човні або поромі в невеликий порт з регулярними рейсами з материка, порт пропонує легкий доступ до місцевих автобусів, щоб проїхатися містом.

Путівник по Діафані

Діафані - це невелике приморське село в Греції, частина островів Додеканес в Егейському морі. Будівництво нового порту Діафані було завершено в 1995 році, що дало доступ великим пасажирським та автомобільним поромам.

Знайдіть альтернативу для переправи Анафі - Діафані