Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Анафі до Халкі з Ferries.com.ua

Використовуючи Ferries.com.ua, Ви зможете з легкістю знайти і забронювати Пороми Анафі - Халкі з усіма провідними поромними операторами.

З Ferries.com.ua дуже легко знайти дешевий і доступний пором з з Анафі до Халкі. Для детальної інформації та щоб швидко дізнатися ціну на пором Анафі - Халкі, будь ласка, "Оберіть Ваш пункт відправлення", "Кількість пасажирів" (включаючи водія, якщо Ви їдете на машині) і натисніть на "Пошук".

Якщо Ви волієте дізнатися основну інформацію або вибрати альтернативний маршрут Анафі - Халкі, будь ласка, оберіть потрібне Вам посилання нижче.

Пороми Анафі - Халкі

  • Anek Lines
    2 поромів щотижня з Анафі до Халкі (11г 0хв)

Путівник по Анафі

Анафі є грецьким островом в Кікладах, на сході від острова Санторіні. Цей гарний острів з населенням менше 300 осіб настільки малий, що Ви зможете легко пройтися пішки від однієї сторони острова на іншу. На Анафі можна дістатися лише на човні або поромі в невеликий порт з регулярними рейсами з материка, порт пропонує легкий доступ до місцевих автобусів, щоб проїхатися містом.

Путівник по Халкі

Халки є частиною островів Додеканес і знаходиться приблизно в 6.5 км на захід від Родосу. Єдине село на Халки побудовано навколо порту, так що всі зручності знаходяться в межах легкого доступу, а порт має регулярне поромне сполучення на інші острови Додеканес. Маленький острів можна повністю пройти пішки, тут немає транспортних засобів, що дає ідеальну спокійну атмосферу для відпочинку.

Знайдіть альтернативу для переправи Анафі - Халкі