Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Амстердама до Ньюкасла з Ferries.com.ua

На нашому сайті Ferries.com.ua, ми пропонуємо пороми з з Амстердама до Ньюкасла з усіма найбільшими операторами.

Для детальнішої інформації про Пороми Амстердам - Ньюкасл, включаючи розклад поромів, ціни та інформацію про те, як здійснити замовлення, просто оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів і натисніть на пошук. Знайти дешевий пором з Ferries.com.ua не може бути легше!

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то чому б не скористатися одним з альтернативних маршрутів Амстердам - Ньюкасл нижче?

Пороми Амстердам - Ньюкасл

  • DFDS Seaways
    7 поромів щотижня з Амстердама до Ньюкасла (16г 30хв)

Путівник по Амстердам

Амстердам є столицею і самим густонаселеним містом в Нідерландах. На півночі Голландії знаходиться Іймуіден, який є портовим містом і воротами в Нідерланди для поромів. Громадський транспорт легко доступний з порту, Ви зможете дістатися до Амстердама на поїзді або на судні на підводних крилах.

Путівник по Ньюкасл

Ньюкасл-апон-Тайн - це місто в графстві Тайн і Уїр на північному сході Англії. Порт Ньюкасл розташований в 13 км на схід від центру міста Ньюкасл на північному березі річки Тайн. Пасажирський термінал має виняткові послуги, автомобільний маршрут добре позначений від центру міста, звідки ходить автобусне сполучення (20 хв) до головного терміналу.

Знайдіть альтернативу для переправи Амстердам - Ньюкасл