Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Алонісоса до Волоса з Ferries.com.ua

Використовуючи Ferries.com.ua, Ви зможете з легкістю знайти і забронювати Пороми Алонісос - Волос з усіма провідними поромними операторами.

З Ferries.com.ua дуже легко знайти дешевий і доступний пором з з Алонісоса до Волоса. Для детальної інформації та щоб швидко дізнатися ціну на пором Алонісос - Волос, будь ласка, "Оберіть Ваш пункт відправлення", "Кількість пасажирів" (включаючи водія, якщо Ви їдете на машині) і натисніть на "Пошук".

Якщо Ви волієте дізнатися основну інформацію або вибрати альтернативний маршрут Алонісос - Волос, будь ласка, оберіть потрібне Вам посилання нижче.

Пороми Алонісос - Волос

  • Hellenic Seaways
    11 поромів щотижня з Алонісоса до Волоса (3г 15хв)
  • Anes Ferries
    4 поромів щотижня з Алонісоса до Волоса (5г 30хв)

Путівник по Алонісос

Алонісос є грецьким островом в Егейському морі і частиною північних Киклад. На острові є свій поромний порт і багате морське життя, що знаходиться під охороною - саме тому тут був заснований перший грецький морський парк. Тут є регулярне поромне сполучення з островами і хороші умови для вітрильного спорту та риболовлі.

Путівник по Волос

Волос - це прибережне портове місто у Фессалії, розташоване в Греції. Волос має сильні військові традиції завдяки своєму розміщенні, а є домівкою для античного грецького героя Ясона, який на судні Арго з командою аргонавтів шукав золоте руно. Волос - це індустріальне місто з великим та жвавим портом, що вітає постійний поромний рух до міста.

Знайдіть альтернативу для переправи Алонісос - Волос