Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Алонісоса до Глоса з Ferries.com.ua

Ми порівнюємо ціни всіх найбільших операторів, щоб запропонувати Вам найдешевші Пороми Алонісос - Глоса. Ми отримуємо інформацію від операторів у режимі реального часу, тому ми можемо запропонувати ідеально підходящий Вам пором.

З Ferries.com.ua забронювати пором з з Алонісоса до Глоса простіше простого! Нижче Ви знайдете інформацію про маршрут порома Алонісос - Глоса і можливі альтернативи, а потім Ви можете вибрати відповідне поромне сполучення з нашого пошуку квитків, який знаходиться вище!

Пороми Алонісос - Глоса

  • Hellenic Seaways
    11 поромів щотижня з Алонісоса до Глоса (1г 0хв)
  • Anes Ferries
    3 поромів щотижня з Алонісоса до Глоса (3г 0хв)

Путівник по Алонісос

Алонісос є грецьким островом в Егейському морі і частиною північних Киклад. На острові є свій поромний порт і багате морське життя, що знаходиться під охороною - саме тому тут був заснований перший грецький морський парк. Тут є регулярне поромне сполучення з островами і хороші умови для вітрильного спорту та риболовлі.

Путівник по Глоса

Глоса є село, розташоване в північно-західній частині острова Скопелос в північних Спорадах. Невеликий порт Глоса має обмежені можливості при висадці, але саме місто є практично недоторкане і сповнене таверн і красивих будинків. Місто найкраще досліджувати пішки, хоча й воно досить горбисте.

Знайдіть альтернативу для переправи Алонісос - Глоса