Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Алонісоса до Айос-Константіноса з Ferries.com.ua

Ferries.com.ua включає всіх найбільших операторів для маршруту з з Алонісоса до Айос-Константіноса.

Ми пропонуємо фантастичні ціни на всі Пороми Алонісос - Айос-Константінос, тому Ferries.com.ua Вас точно не розчарує! Щоб дізнатися більше про подорож на поромі з Алонісоса до Айос-Константіноса, а також подивитися розклад, ціну та інформацію про те, як забронювати пором з Алонісоса до Айос-Константіноса, будь ласка, оберіть відповідний маршрут, кількість пасажирів і натисніть на пошук.

Якщо Ви хочете просто дізнатися ціну або забронювати альтернативний маршрут, будь ласка, пройдіть по одному з посилань Алонісос - Айос-Константінос нижче.

Пороми Алонісос - Айос-Константінос

  • Hellenic Seaways
    3 поромів щотижня з Алонісоса до Айос-Константіноса (3г 20хв)

Путівник по Алонісос

Алонісос є грецьким островом в Егейському морі і частиною північних Киклад. На острові є свій поромний порт і багате морське життя, що знаходиться під охороною - саме тому тут був заснований перший грецький морський парк. Тут є регулярне поромне сполучення з островами і хороші умови для вітрильного спорту та риболовлі.

Путівник по Айос-Константінос

Айос-Константінос - це місто в грецькій області Фтіотида. Прекрасне місто має чудові пляжі з кришталево чистою водою і красивими видами, а також жвавий порт з регулярними рейсами на Споради і материк.

Знайдіть альтернативу для переправи Алонісос - Айос-Константінос