Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Альмерії до Мелільї з Ferries.com.ua

Ми порівнюємо ціни всіх найбільших операторів, щоб запропонувати Вам найдешевші Пороми Альмерія - Мелілья. Ми отримуємо інформацію від операторів у режимі реального часу, тому ми можемо запропонувати ідеально підходящий Вам пором.

З Ferries.com.ua забронювати пором з з Альмерії до Мелільї простіше простого! Нижче Ви знайдете інформацію про маршрут порома Альмерія - Мелілья і можливі альтернативи, а потім Ви можете вибрати відповідне поромне сполучення з нашого пошуку квитків, який знаходиться вище!

Пороми Альмерія - Мелілья

  • Balearia
    7 поромів щотижня з Альмерії до Мелільї (3г 30хв)
  • Trasmediterranea
    7 поромів щотижня з Альмерії до Мелільї (5г 30хв)
  • Naviera Armas
    1 поромів 1 щотижня з Альмерії до Мелільї (4г 30хв)

Путівник по Альмерія

Альмерія - це місто в Андалусії, Іспанії. Альмерія має жвавий порт біля підніжжя приголомшливої арабської фортеці і є жвавим транспортним вузлом для відвідувачів з Марокко. Альмерія є красивим незайманим містом з приголомшливою береговою лінією і недоторканими пляжами.

Путівник по Мелілья

Мелілья є містом в Іспанії і ексклавом на північному узбережжі Марокко, однією з двох постійно заселених іспанських територій в материковій частині Африки. Порт Мелілья розташований в центрі міста, тут пропонується хороший діапазон пасажирських послуг. До того ж, порт знаходиться всього в декількох хвилинах ходьби від головного міста.

Знайдіть альтернативу для переправи Альмерія - Мелілья