Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Альхесіраса до Сеути з Ferries.com.ua

Знайти найвигіднішу ціну на Пороми Альхесірас - Сеута на сайті Ferries.com.ua дуже легко, тому що ми пропонуємо квитки всіх найбільших поромних компаній для маршруту з з Альхесіраса до Сеути!

Щоб подивитися спеціальні пропозиції, оберіть Ваш поромний маршрут і кількість пасажирів, а потім натисніть на кнопку пошуку, щоб побачити огляд пропозицій для маршруту Альхесірас - Сеута.

Для альтернативних поромних переправ для будь-якого з цих портів натисніть на посилання Альхесірас або Сеута на цій сторінці.

Пороми Альхесірас - Сеута

  • Balearia
    10 поромів щоденно з Альхесіраса до Сеути (1г 0хв)
  • Trasmediterranea
    5 поромів щоденно з Альхесіраса до Сеути (1г 10хв)
  • FRS
    6 поромів щоденно з Альхесіраса до Сеути (1г 0хв)

Путівник по Альхесірас

Альхесірас є портове місто на півдні Іспанії в провінції Кадіс. Порт є одним з найбільших в Європі, обробляє пасажирські та вантажні перевезення. Головна площа міста розташована осторонь від головного порту і пристані для яхт, і пропонує гарні ресторани і бутіки.

Путівник по Сеута

Сеута є місто в Іспанії, розташоване на північному узбережжі Африки. У місті є жвавий порт, що пропонує регулярні рейси з інших частин Іспанії і простий доступ до громадського транспорту і таксі по всьому місту. Хоча крихітне місто найкраще досліджувати пішки.

Знайдіть альтернативу для переправи Альхесірас - Сеута